با توجه به برگزاری دوره آموزشی نرم افزار عوارض خودرو شهرداری استان تهران به اطلاع دفاتر مشارکت...
تاريخ درج خبر : يكشنبه ١۵ آذر ١٣٩۴
به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور میرساند،با توجه به اتمام فاز اولیه سامانه متمرکز...
تاريخ درج خبر : سه شنبه ١٠ آذر ١٣٩۴
به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت استان تهران که کلاس های آموزشی صدور کارت بهداشت را با موفقیت...
تاريخ درج خبر : پنج‌شنبه ٠۵ آذر ١٣٩۴
پیرو اطلاعیه قبلی با توجه به درخواست تعدادی از دفاتر استان تهران و به جهت لزوم طی دوره برای...
تاريخ درج خبر : شنبه ٣٠ آبان ١٣٩۴
نظر به عدم آشنایی تعدادی از دفاتر در حوزه خدمات مرزنشینی که منجر به بروز مشکلاتی در راستای ارائه...
تاريخ درج خبر : يكشنبه ٢۴ آبان ١٣٩۴
دفاتر محترم پیشخوان دولت می توانند در این فراخوان ثبت نام نمایند.
آرشیو
اطلاعیه: خدمات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت استان تهران که کلاس های آموزشی صدور کارت بهداشت را با موفقیت گذرانده اند می رساند، آیکون این خدمت در درگاه کانون دفاتر پیشخوان فعال گردیده است...
پنج‌شنبه ٠۵ آذر ١٣٩۴

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت استان تهران که کلاس های آموزشی صدور کارت بهداشت را با موفقیت گذرانده اند می رساند، آیکون این خدمت در درگاه کانون دفاتر پیشخوان فعال گردیده است و دفاتر فعال می توانند نسبت به ثبت درخواست در محدوده دو دانشگاه ایران و شهید بهشتی اقدام فرمایند. لذا با توجه به گذراندن دوره پایلوت این خدمت و حساسیت این زمان، خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید:

1- هر محدوده جغرافیایی شهر تهران، تحت پوشش دانشگاه های متفاوت می باشد، لذا هنگام ثبت درخواست با توجه به آدرس محل کار متقاضی و فایل پیوست ، میتوانید دانشگاه مربوطه را انتخاب نمایید(توجه فرمایید در حال حاضر امکان ثبت درخواست های محدوده دانشگاه تهران امکان پذیر نمی باشد).

2-امکان ویرایش درخواست های ثبت شده، تا قبل از تایید کارشناس بهداشت محیط مرکز درمانی ، برای کاربران محترم فراهم گردیده است.

3- در حال حاضر(فاز پایلوت) ، پشت و روی کارت بهداشت بر روی کاغذ مقوایی دو روی 115 گرمی ، رنگ سفید و سایز A5 پرینت گرفته می شود. دقت فرمایید سایز اصلی کارت در فاز پایلوت 11*8 cm می باشد. (فرمت کارت در آینده تغییر خواهد کرد)

4- در صورت دریافت پیغام های "کارت ملی متقاضی آپلود نشده است" و یا "عکس متقاضی آپلود نشده است" ، خواهشمند است تصویر عکس یا کارت ملی متقاضی را از طریق سامانه پشتیبانی ارسال فرمایید.

5- کارمزد خدمت 113,000 ریال میباشد(بیش از این مبلغ نباید دریافت شود). همچنین به ازای مبلغ دریافت شده می بایست رسید به متقاضی تحویل گردد.

6- در ورود اطلاعات از جمله شماره تلفن همراه و در اسکن مدارک از جمله عکس متقاضی دقت فرمایید. عکس مربوطه در انتهای فرایند بر روی کارت چاپ خواهد شد لذا خواهشمند است عکس پرسنلی، رنگی، پشت سفید باشد همچنین در حین اسکن و یا بعد از آن عکس را به اندازه سایز عکس برش دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه نمایید.

منبع : کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت