با توجه به برگزاری دوره آموزشی نرم افزار عوارض خودرو شهرداری استان تهران به اطلاع دفاتر مشارکت...
تاريخ درج خبر : يكشنبه ١۵ آذر ١٣٩۴
به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور میرساند،با توجه به اتمام فاز اولیه سامانه متمرکز...
تاريخ درج خبر : سه شنبه ١٠ آذر ١٣٩۴
به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت استان تهران که کلاس های آموزشی صدور کارت بهداشت را با موفقیت...
تاريخ درج خبر : پنج‌شنبه ٠۵ آذر ١٣٩۴
پیرو اطلاعیه قبلی با توجه به درخواست تعدادی از دفاتر استان تهران و به جهت لزوم طی دوره برای...
تاريخ درج خبر : شنبه ٣٠ آبان ١٣٩۴
نظر به عدم آشنایی تعدادی از دفاتر در حوزه خدمات مرزنشینی که منجر به بروز مشکلاتی در راستای ارائه...
تاريخ درج خبر : يكشنبه ٢۴ آبان ١٣٩۴
دفاتر محترم پیشخوان دولت می توانند در این فراخوان ثبت نام نمایند.
خدمات
سرگرمی الکترونیک
بازی و سرگرمی یکی از نیازهای کودکان و نوجوانان است. طراحی تفریحات سالم و آموزنده بر اساس نیازهای آموزشی کودکان و نوجوانان سبب افزایش ضریب هوشی و آمادگی ذهنی آنها در امر آموزش می شود.
دوشنبه ٢۶ تير ١٣٩١

 

سرگرمی‌های آنلاین به یک پدیده جهانی تبدیل می‌شوند "

بررسی‌های آماری انجام شده در سایت‌های اینترنتی عرضه کننده سرگرمی‌های آنلاین نشان می‌دهد که شمار بازدیدکنندگان سایت‌های سرگرمی آنلاین با رشد ۱۷ درصدی به حدود ۲۱۷ میلیون نفر در سطح جهان افزایش یافته است و جالب این که از هر چهار کاربر اینترنتی، یک نفر از سایت‌های ارایه دهنده سرگرمی‌های آنلاین بازدید می‌کند.

پی بردن به این حقیقت که وب سایت‌های سرگرمی یک چهارم از کاربران را به خود جذب می‌کنند نشان دهنده این است که سرگرمی‌های آنلاین رفته رفته به یک پدیده جهانی تبدیل می‌شوند. تغییرات ایجاد شده در صنعت سرگرمی‌های کامپیوتری به کاربران کمک می‌کند بدون خرید سرگرمی‌های کامپیوتری گران قیمت و مواجه شدن با مشکلات مختلف هنگام دانلود، اجرا و نصب نرم افزار، سرگرمی‌های مختلف و مورد علاقه خود را در یک محیط آنلاین تجربه کنند.

yahoo games  و msn games با داشتن بیش از ۴۰ میلیون بازدیدکننده در ماه از محبوب‌ترین سایت‌های سرگرمی هستند. در بررسی آماری مشابهی که در سال‌های پایانی قرن بیستم انجام شد میانگین سنی کاربران سرگرمی‌ها ۳۰ سال تخمین زده شده بود و اغلب آن‌ها افرادی بودند که در بین کارهای روزانه خود و به عنوان یک کار تفریحی انجام سرگرمی‌های کامپیوتری را تجربه می‌کردند، اما امروزه میانگین سنی کاربران سرگرمی‌ها حدود ۳۷ سال می‌باشد.

نظر به اینکه سرگرمی‌های آنلاین می‌تواند گزینه مناسبی برای پرنمودن اوقات فراغت باشند، کارشناسان تیم فنی شرکت پیشخوان خدمات گستر ایرانیان با قرار دادن مضامین آموزشی و علمی در لایه های پسین سرگرمی‌های تولیدی خود تلاش می‌کنند تا در جهت ارتقای سطح علمی کاربران خود تاثیر گذار باشند.